Kodeš skóre v 16. minutě otevřel, když se pěkně položil do Verbířova centru. Na další gól čekali diváci téměř dvacet minut. Půst ukončil až Hlaváček. Dvě minuty před poločasem se trefil David Kalivoda, těsně před odchodem do kabin dorazil balon do sítě gólmana Kobachidzeho opět střelecký disponovaný útočník Kodeš. „Jsem rád, že mi to tam začalo padat. Čemu to přičítám? Vůbec netuším, ale možná je to tím, že jsem se začal víc koncentrovat na zakončení. Snažím se sbíhat na první tyč, kam mi servírují přesné přihrávky Verbíř, Kalivoda, ale i další,“ zapřemýšlel nad svou střeleckou potencí jednadvacetiletý Kodeš.

Druhý poločas už tak brankově úrodný nebyl, nepřinesl ani kvalitní podívanou, a tak se padesátka diváků v hledišti poměrně nudila. „Možná jsme to čtyřbrankové vedení měli trošku v hlavě. Nešlapali jsme tak, jako v první půli. Nedá se ale říct, že to byl vyloženě lehký zápas. Spíš bych řekl, že soupeř neměl takovou kvalitu, jako týmy z vyšších pater tabulky,“ myslí si Kodeš. Nejsvětlejší okamžik druhé půle přišel v 76. minutě. Levý obránce Teplic Lukáš Gabčo z těžkého úhlu fantasticky přeloboval českodubského brankáře.

Český Dub v Dubí působil hodně odevzdaným dojmem. Kapitán týmu Michal Novák po utkání přiznal, že mužstvo už boj o záchranu vzdalo. „Už s ní nepočítáme. Chceme soutěž důstojně dohrát. Přijeli jsme v deseti, čekali jsme na jedenáctého hráče, který se někde zasekl. Porážka 0:5 je pro nás výborný výsledek. Teplice jsou někde jinde.“

FK Teplice B - Český Dub 5:0 (4:0). Branky: 16. a 45. Kodeš, 34. Hlaváček, 43. Kalivoda, 76. Gabčo. Rozhodčí: Hrkal. ŽK: Ivasko. Diváci: 50. Teplice B: Lukáč - Bujnovský, Ivasko, Jelen, Gabčo - Šalda (60. Kuzma), Hutta (46. Schon) Verbíř ml. (60. Husák), Kalivoda, Hlaváček - Kodeš.