„Zejména první poločas byl divácky atraktivní, hrál se vynikající fotbal. K vidění byly nejen čtyři krásné branky, ale i množství střel a dalších příležitostí,“ chválí si sobotní partii vedoucí krupského mužstva Vladimír Šnobl. Domácí šli do vedení gólem Brabence, který pohotově zužitkoval odražený balon. Žatec vyrovnal ze standardní situace. Čížek trefil břevno a Smékal neměl problém poslat míč do odkryté branky. To se psala 14. minuta. Hned o dvě minuty později už Slavoj vedl. Jakubov po rohovém kopu hlavou překonal krupského brankáře Zemana. Svižnou první půli zakončil druhý gól Brabence. Tentokrát se útočník Krupky trefil po Bikárově příhře přesně do levého horního růžku žatecké branky.

„Druhý poločas už neměl takovou šťávu jako ten první. Obě mužstva bojovala, ale přeci jen už jim docházely síly. Hosté byli aktivnější, neustále střelecky ohrožovali naší branku. Zeman chytal výborně,“ chválí Šnobl krupského gólmana. V 74. minutě byla ale opora domácích krátká na střelu Baierla. „Zahrávali jsem aut, ale místo aby šel míč od naší branky, tak jsme ho nabídli hostům. Ti už si s šancí věděli rady. Poté už Žatec zkušeně kontroloval hru a tři body byly jeho,“ popisuje zklamaně Vladimír Šnobl.

Krupští prohráli doma na jaře již podruhé. Nejprve pod Komáří vížkou loupily Litoměřice, nyní Žatec. „Je zajímavé, že se jedná o mužstva, která jsme na podzim porazili na jejich půdě,“ všiml si Šnobl. A pozor, o víkendu jede Krupka do Loun, které na podzim na její půdě zvítězily. Dokáží svěřenci Julia Haviára vrátit soupeři porážku? Už dnes ale TJ Krupka hostí v Severočeském poháru Neštěmice. Zápas začíná v 17 hodin. „Pohár v žádném případě nebereme jen jako přípravu. Spíše naopak,“ naznačuje Šnobl, že krupští fotbalisté chtějí uspět.


TJ Krupka – Slavoj Žatec 2:3 (2:2). Branky: 8. a 37. Brabenec - 14. Smékal, 16. Jakubov a 74. Baierl. Krupka: Zeman - Helísek, Pinďák, Altman, Bartůněk - Bajer ( 72.Nápravník ), Hricák, Bikár, Valenta - Lejček ( 72.Ptáčník ), Brabenec. Trenér: Haviár.