Diváci viděli hned zkraje zápasu zajímavou přestřelku. Na konci první půle za stavu 2:2 se na hřišti odehrálo něco, co do sportu nepatří. Surová hra, nadávky rozhodčímu, nesporotvní chování. Dva hráči Zabrušan museli do sprchy, hlavně rozdivočený Urban exligového sudího Wencla nešetřil. "Čur*ček pískal ligu," útočil na uznávaného sudího, aby svou agresivitu stupňoval při odchodu z hrací plochy.

Kladruby ale v početní výhodě ještě chvíli před přestávkou inkasovaly, když uvnitř pokutového území fauloval Žáček a sudí Wencl mu ukázal červenou kartu. Následující penaltu Hána využil. Domácí přesilovku využili až v samém závěru, na 3:3 srovnal Haňka. Při penaltách se pak vyznamenal kladrubský brankář Frank.

Sokol Kladruby - Baník Zabrušany 3:3 (2:3), PK 4:3.
Branky: 5. a 21. Lomič, 86. Haňka - 16. a 42. Hána (PK), 7. Koutný.
Rozhodčí: Wencl - Beneš ml., Šanda.