„Předvedli jsme disciplinovaný výkon. Každý na hřišti věděl, co má hrát a své povinnosti si beze zbytku plnil. Oproti turnaji v Jihlavě bylo hodně znát, že pravidelně trénujeme a herní dovednosti hráčů díky tomu stoupají," říká jeden z hráčů fanklubu Martin Kovařík.

V Hrobě se hrály zápasy na 2 x 30 minut. Střídalo se hokejovým způsobem, fanklubáci tak mohli v úmorném vedru pošetřit své síly. „Hodně byla znát přítomnost hrajícího kouče Beránka, který turnaj kvůli zranění kotníku odehrál takřka na jedné noze. Týmu ale hodně pomohl," chválí Kovařík svého trenéra a spoluhráče v jednom. Vyznamenali se také hráči Měsíc a Kudža.

„Kudža byl computer uprostřed zálohy. Rozdával balony, ale předvedl i gólové průniky do šestnáctek. Měsíc dal hattrick, přestože do starších žáků ve fotbale pouze chytal a v poli nikdy nehrál. Střeleckou fazonu měl také Poborský. Svou fyzickou konstitucí připomíná anglického snajpra Crouche," vyzdvihuje Kovařík klíčové hráče fanklubu.

„Uvažujeme, že se v létě zúčastníme nějakého turnaje. Spíše se ale soustředíme na rozjetí Batalionu. Bude to fotbalové mužstvo, které bude hrát nejnižší okresní soutěž. V jeho kádru budou i hráči z našeho fanklubu," prozrazuje Jan Beránek.

Výsledky:

Fanklub – Dream Team 10:2, Dream Team – DFK Teplice 4:7, Fanklub – DFK Teplice 7:3.