V utkáních Bíliny se opakuje už několik zápasů situace, že poločasy utkání se diametrálně liší. V Brné sehrála Bílina výborný první poločas a hlavně první půlhodina byla hrou na jednu branku s množstvím šancí a s třemi pěknými góly do sítě domácích. Tu první dal v 9. minutě Záhradský, když se po levém křídle šikovně uvolnil Pavlíček a předložil před prázdnou branku tutovku. Druhý gól padl po rohu, který dobře zahrál Tůma na hlavu Mergla a jeho „koníček" si našel cestu do sítě domácích. Třetí gól padl o minutu později a autorem byl po pěkné kombinaci střelou nadvakrát zblízka Baran.

Tím Bílina vystřílela prach a zbytek utkání sehrála zcela zbytečně zbrkle, hráči si neříkali pohybem o míč, přestali kombinovat . Soupeř, který byl po první půlhodině zralý na ručník, postupně získával pole a v druhém poločase Bílinu přehrával. V 71. minutě Bílina špatně odvrátila rohový kop a inkasovala gól střelou z 18 metrů. Zbytek utkání se podařilo nakonec ukopat bez dalších branek, ale radost z pěkného fotbalu tentokrát v Brné skončila někdy kolem 35. minuty.

" V průběhu podzimu se nám nedaří odehrát celé utkání v plné koncentraci. I dnes jsme za stavu 0:3 přenechali hru domácím a utkání dovedli do vítězného konce zejména díky nízké střelecké produktivitě. Před námi jsou dvě utkání s týmy z čela tabulky. Uvidíme, jak na tom doopravdy jsme," ohodnotil uktání Petr Procházka, šéf FK Bílina.

Brná – Bílina 1:3 (0:3)
Branky: Demčenko – Záhradský, Mergl, Baran.
Sestava Bíliny: Pohl - Bečvařík, Karel, Šoufek, Mergl –Záhradský, Král, Pavlíček, Baran - Tůma, Kotěšovský.
Střídali: Procházka, Levý, Hurt