O výhře nad nováčkem soutěže rozhodl favorit už v první půli, když nastřílel slabému soupeři tři góly. „Byla to od začátku zápasu jasná záležitost. V kabině jsme si řekli, že na Trnovany vlétneme, to se podařilo. V 15. minutě to bylo už o dvě branky. Pak jsme si mohli zahrát fotbálek a potěšit oko diváka," mnul si ruce nad dalším tříbodovým přísunem trenér Háje Stanislav Kubásek starší, jenž do nového působiště přišel z Kladrub.

Společně s ním přesunuli z kladrubského fotbalového klubu i někteří další hráči, například útočník Tomáš Martinec. Tomu se podařilo dát Trnovanům tři góly, stejně tak si počínal i jeho kolega z útoku Balog. Hvězda mohla odjet z Háje s mnohem větším přídělem, spousta šancí domácího celku totiž zůstala nevyužita.

„Jsme rádi, že jsme zápas zvládli a potvrdili tak vydařený vstup do soutěže. Před sezonou jsme si řekli, že bychom zkusili postoupit. Uvidíme, co na to naši soupeř. Největšími konkurenty asi budou Krupka, Hostomice, Ohníč. Překvapuje Rtyně, ale zatím jsou odehrána jen tři kola. Příště jedeme do Ohníče, to utkání o našich kvalitách napoví," myslí si Kubásek.

Háj přes léto získal několik posil. Bechynský a Jan Nohejl jsou podle Kubáska posilami v pravém slova smyslu. „Chtěli bychom i s nimi úroveň hájského fotbalu pozdvihnout." Pro lepší úroveň v Háji zvelebují hřiště. „Natřeli jsme zábradlí, branky. Pracuje se na osvětlení," vyjmenovává Stanislav Kubásek. Finanční podporu má oddíl v drobných sponzorech, nejvíc však přispívá obec.

V jednom už Hájští ční nad ostatními. Jejich webové stránky jsou jedny z nejlepších. „Stará se o něj Venca Moldavčuk, náš hacker," culí se Kubásek a oceňuje tak práci webeditora.