Proboštov krátce před koncem zápasu vedl, ale ve středu hřiště jeden z jeho hráčů podtrhl unikajícího mladíka Janotu, syna bývalého prvoligisty. Do potyčky se poté pustili modlanský Tomáš Vavrinec a proboštovský Šváb. Oba rozhodčí vyloučil, zápas se tak dohrával bez nich. Proboštov vyhrál 3:1, když rozhodující branku vstřelil po chybě gólmana Trhlíka Josef Blažek.

Horko asi bylo i Duchcovanům. Na podzim nejhorší tým B skupiny I. A třídy ani ve čtvrtém utkání na turnaji nevyhrál. Duchcov odehrál zápas v oslabené sestavě a držel se jen první půli. Poté inkasoval tři branky a prohrál 2:4. Veselo naopak bylo v Trnovanech. Hvězda už po prvním poločase vedla nad Trmicemi 4:0. I když ve druhé půli dostala dva góly, poprvé v Krupce okusila chuť vítězství.

Suverénní je zatím Litvínov. Soběchleby porazil 4:0 i díky hattricku Režného, posily vítězů a zároveň i aktuálně nejlepšího střelec turnaje. Litvínov je na čele tabulky, které však je vinou dvou odložených zápasů nekompletní.

Výsledky 4. kola krupského Knauf Insulation Cupu 2012:

FK Litvínov – TJ Soběchleby 4:0 (1:0). Branky: Režný 3, Horský. MSK Trmice – Hvězda Trnovany 2:4 (0:4). Branky: Tahal, Hrudka – Molnár, Friedrich, Doležak J, Uram. Trmice: Sládek – Hrudka, Tartárek, Chrudimský, Jaroš Vl., Mikeš, Šalda, Nekola, Petera, Tahal, Beran (Beránek, Turek, Jaroš L.). Trnovany: Pluhař – Šulgan, Glaw, Doležal J., Kuzma, Husák, Klinger, Desenský, Uram, Molnár, Friedrich (Gotz, Zahradníček, Potměšil, Pichner). TJ Proboštov – Baník Modlany 3:1 (0:1). Branky: Kulhánek, Blažek, Pelc – J. Vavrinec. Proboštov: Šnobr (Račuk) – Nosek, Fork, Uka, Malý, Kočí, Holubička, Kulhánek, Becher, Záveský, Pelc (Linka, Novák, Váňa, Šváb, Ferenc). Modlany: Trhlík – Kloc, Košťál, Janota, Salák, Ruda, Pergler, Formánek, Vavrinec J., Vavrinec T.,Kupka, (Kliský, Baláž). FK Duchcov – Mojžíř 2:4 (2:1). Branky: Giňa, Berki – Fiala 3, Vitásek. Duchcov: Toman (46. Vrzák) – Brejcha, Meisner, Forni, Petrželka – Biháry, Berko, Moravec, Lászlo – Giňa, D. Berki. (Král, Čupka) Mojžíř: Bičiště – Učeň, Neuman, Valta, Vinický, Valenta, Fiala, Cigánek, Vitásek, Král, Pavlík, Jankovský, Janoušek. Tabulka: 1. Litvínov 9, 2. Krupka 9, 3. Proboštov 9, 4. Mojžíř 7, 5. Velké Březno 5, 6. Trnovany 4, 7. Modlany 3, 8. Soběchleby 2, 9. Trmice 1, 10. Duchcov 1.