V prvním poločase bylo Suché lepší, hlavně v koncovce bylo o poznání nebezpečnější. Nemělo ale potřebné štěstí, Křemýži pomáhala i branková konstrukce. „Měli jsme dát do poločasu na 3:0 a byl klid. Takhle to bylo drama,“ říká brankář Suché Miroslav Hrivňák, pozdější hrdina zápasu. Hosty poslal do vedení v 31. minutě Kuzma, další gólové radosti už jim ale dopřány nebyly.

Deset minut po rozehrání druhé půle naopak Křemýž podnikla výpad do vápna Suché a rozhodčí Kuriljak nařídil pokutový kop. Hrivňák, sedmačtyřicetiletý veterán Suché, ale vystihl směr střely a hráči Křemýže skrývali ruce v dlaních. Jedinečnou šanci na obrat propásli. „Byl to rozhodující moment utkání. Pak už jsme se nedostali k ničemu a naopak jsme dva góly dostali,“ uznal kapitán domácích Roman Karásek.

Deprimovanou Křemýž potopil dvěma góly v rozmezí 71. – 74. minuty Janota, poté už se utkání pouze dohrávalo. „Co je nám platné, že jsme byli v poli vyrovnaným soupeřem, když nedokážeme dát gól. Na jaře se nám vůbec nedaří. Chybí nám dost lidí ze sestavy. Po podzimu skončilo šest lidí, čtyři jsou nyní zranění, lepíme to jak se dá. Ještě to ale nebalíme, pokusíme se zabojovat, nechceme jít dolů,“ velí křemýžský Karásek. V Suchém si naopak odfrkli. „Snad už budeme mít klidné jaro. Máme devět bodů na poslední Křemýž, to už by mělo být v pohodě,“ těší Hrivňáka. „Škoda, že jsme poztráceli hodně bodů doma. Mohli bychom být mnohem výš,“ dodává.

Křemýž – Suché 0:3 (0:1). Branky: 71. a 75. Janota, 31. Kuzma. Rozhodčí: Kuriljak. Suché: Hrivňák – Jelen, Týma, Hennebichler, Antoš – Kurka (46. Čvančara), Urban, Šipovič,Vacek (77. Sýhora) – Kuzma (65. Janota), Klázr.