Na Městský stadion v Krupce si ve čtvrtek odpoledne našlo cestu zhruba 200 diváků. Výborně připravený trávník byl dějištěm běhavého utkání, šance ale dlouho nepřicházely. Tepličtí byli lepší, Mat. Shkreta ale pálil nepřesně. V závěru první půle se do vyložené šance řítil Polák, za cenu žluté karty ho zastavil Egert. Rozhodčí byl shovívavý, stoper „klokanů" měl vidět kartu barvy červené, Polák by se řítil na branku sám.

Ve druhé půlce měla více ze hry Bohemka. Po nádherné přihrávce Budínského otevřel skóre Šedivý. Hosté přijeli se čtyřmi hráči z A mužstva, mezi nimi byl i brankář Bartoloměj Kuru, kterého Teplice zkoušely v lednu 2009. Žlutomodří se museli obejít bez posil širšího kádru prvoligového týmu. K vyrovnání měli blízko v 75. minutě, Kuru ale míč za svá záda nepustil. Naštěstí mají Teplice svého „Chucka Norrise", jak se na Stínadlech říká Norisovi Delaličovi, jenž v 90. minutě srovnal na konečných 1:1.

Juniorka FK Teplice je po dvou odehraných kolech v tabulce na čtvrté příčce. V pondělí zajíždí do Příbrami, které je patnáctá.

Teplice U21 - Bohemians U21 1:1 (0:0). Branky: 90. Delalič - 59. Šedivý. Teplice: Lipš - Mel.Shkreta, Šalda, Bubeníček, Memeti (84. Delalič) - Polák, Kodeš (89. Hrebinka) - Verbíř (81. Malák), Česlák, Vošmik (60. Kulhánek) - Mat.Shkreta (60. Špírek).