Jako první byly v Korona Cupu odehrány zápasy Oldřichov - Duchcov a Bílina - Krupka. 

Hokejová přestřelka u Barbory
V Oldřichově byly oba celky nažhaveny na první zápas po dlouhých týdnech individuálního tréninku a poté i týmového drilu. Hosté, kteří hrají špičku I. B třídy, o dvě soutěže výše hrající domácí pořádně zaskočili. Nejprve proměnil Barnat penaltu, poté přidal další gól Navrátil a ještě do půle zmrazený Oldřichov potřetí zaskočil Phan. 

Po obrátce se začaly dít věci! Trenér Bora Matouš pravděpodobně spustil v kabině bouřku. Pomohla. Po obrátce se rozstřílel Zícha, dal čtyři branky. V hokejové přestřelce nakonec Oldřichov vyhrál 7:4!

Změny v Duchcově: Klub testuje zadáka Václava Polívku ze Spořic, do Ledvic na testy naopak pouští teprve 19letého Ondřeje Zimu.

Oldřichov - Duchcov 7:4 (0:3). Branky: Zícha 4, Skrčený, M. Kerner, Fabián - Barnat, Navrátil, Phan, Polívka. 

Krupka potřetí výhru už udržela
V Bílině se v brance Krupky představila nová posila - odchovanec Teplic Patrik Dombrovskij. Trenér Vrtiška dal šanci i dalším neokoukaným tvářím a o půli jeho tým díky Suskemu vedl 1:0. Bílina sice srovnala, ale hosté si vedení vzali rychle zpět. A když šest minut před koncem srovnal na 2:2 Schüssmann, přišel o dvě minuty s vítěznou odpovědí Kolář. 

Bílina - Krupka 2:3 (0:1). Branky: 52. Koubek, 84. Schüssmann - 15. Suske, 56. Paunkovič, 86. Kolář. 

Kam na Korona Cup? 

Po předehrávkách 1. kola se budou v sobotu hrát jeho zbývající dva duely. Od 10.30 hodin se hraje derby Srbice - Modlany a v 15 hodin hostí Proboštov mužstvo Ledvic. 

V sobotu i na čtvrtfinále krajského poháru

Oldřichov i Krupku čeká v sobotu čtvrtfinále krajského poháru, který nese název O pohár předsedy ÚKFS. Oldřichovští hrají od 16 hodin u Barbory se Štětím, Krupka se ve stejný čas představí v Brné. Zápas Domoušice - Bohušovice se hrál už v únoru, tým z Lounska je po výhře 6:1 v semifinále. Posledním střetnutím je měření sil Junioru Děčín a Spartaku Perštejn, na pořadu je také v sobotu.