Do cesty se krupským mladíkům postavily Louny, které kolo před tím porazily Blšany. Domácí proto tušili, že je nečeká vůbec nic lehkého; na podzim průměrné Louny na jaře obraly o body nejen Blšany, ale i Bílinu a Litoměřice – spolufavority na postup do divize.

Hned na začátku zápasu neproměnil Dominik Valenta pokutový kop, který se zahrával po faulu právě na něho. Krupští byli nebezpečnější, i Louny ale dokázaly zahrozit, První poločas gól však gól nepřinesl.

Gólově se zablýskalo až v 66. minutě, kdy se kopala další penalta. Opět ji zařídil Valenta, a hosté se hodně zlobili; přísahali by na cokoliv, že ke kontaktu ve vápně nedošlo. Míč si tentokrát postavil na značku pokutového kopu zkušený Bikár. Nemýlil se – 1:0 pro Krupku.

Druhý gól už domácí nepřidali, přišel proto trest v podobě vyrovnání Suchého, jehož nechala obrana Krupky trestuhodně hlavičkovat na malém vápně.

Louny mohl v Krupce dokonce vyhrát, proti ale bylo břevno Prokešovy branky.

Pokutové kopy ovládla Krupka. Helísek předvedl úspěšně Panenkův vršovický dloubák, Bikár cílil na stejné místo jako v regulérní hrací době. Vytáhl se i brankář Prokeš, a to doslova; vysoký gólman Krupky si u tyče počíhal na poměrně dobře zvládutou exekuci soupeře. Zajistil tak Krupce prémiový bod do tabulky.

TJ Krupka – FK Louny 2:1 NP (0:0). Branky: Bikár 2 – Suchý. Krupka: Prokeš – Fousek, Bikár, Denis Valenta, Bičák – Al-Eraidi, Zvonek, Holly, Caitaml – Dominik Valenta, Helísek. Střídání: Tikovský, Bačkovský, M. Trojan, Kříž, J. Trojan, Ptáčník.