Počasí fotbalu nepřálo,  dlouhou dobu se tak hrálo bez šancí. Až ve 20. minutě po faulu krupského brankáře Dominika Čermáka proměnil penaltu Jakub Pícha. Krupka čekala na vyrovnání čtvrt hodiny, zařídil ho agilní Dominik Valenta, který využil zaváhání gólmana hostujícího celku Marka. Valenta měl podíl i na vedoucí brance; jeho rychlý brejk zastavil v pokutovém území nedovoleným zákrokem Obrtlík a kopala se další penalta. Bezpečně ji proměnil Bikár, přestože Marek směr střely vystihl.

Druhý poločas nebyl příliš zajímavý, šancí bylo poskrovnu. Lovosice vysunuly dopředu obrovského Obrtlíka ve víře, že dokáže zužitkovat alespoň jednu standardní situaci. Šest minut před koncem se vyrovnání dočkaly, autorem gólu byl ale Faust.

Nerozhodný stav byl důvodem penaltového rozstřelu, který musel určit postupujícího. Lovosičtí střelci neměli příliš dobrou mušku, Krupce naopak při penaltách přálo štěstí. Jako poslední zaváhal Obrtlík, míč poslal mimo magický obdélník. Dominik Valenta se penaltu před tím nemýlil, a tak se z postupu do 1. kola radovala poněkud překvapivě Krupka, vždyť na lavičce měla pouze dva hráče na střídání.

V sobotu 26. července se Krupští pokusí o další překvapení, od 17 hodin hostí na svém hřišti třetiligový Chomutov. V případě vítězství se můžou těšit na Peltův Jablonec!