„Bylo by krásný slavit už dneska," zasnil se autor dvou branek a klíčový hráč Krupky Dominik Valenta. Se svými spoluhráči od poločasové přestávky věděl, že Litoměřice prohrávají 1:3. V průběhu druhé půle ale bylo srovnáno. Pokud by Kadaň penaltový rozstřel vyhrála, mohli už v Krupce naplno vypuknout oslavy postupu do divize. „Divecký je díra, penalty nevychytá," vykřikl někdo na adresu brankáře Litoměřic z hloučku fotbalistů, aby odehnal strach z ohlášení negativní zprávy. Ta nakonec přeci jen směrem ke krupským hráčům dorazila. „Litoměřice bohužel vyhrály," hlásal do ampliónů sekretář TJ Krupka Jiří Penc.

„Do Vilémova nesmíme jet s tím, že si jedeme pro bod. Musíme tam jet pro vítězství!" burcuje Valenta. „Bude to tam ale těžké," dodává jedním dechem. „Hodně těžké," potvrzuje trenér Krupky Pavel Caitaml. „Vilémov má hodně kvalitní mužstvo, o tom jsme se přesvědčili už na podzim. Doma neprohrává, ztratil tam pouze dvakrát," ví lodivod ambiciózního mužstva. „Věřím, že to kluci zvládnou, jsou tam i zkušení hráči," přidává.

Příští víkend se tedy rozhodne, jestli Krupka dosáhne na historický postup. Vše má ve svých rukou.

Krupka – Neštěmice 6:3 (4:2). Branky: Caitaml 2, Dominik Valenta 2, El-Eraidi, Watzka – Krok 2, Lácha. Rozhodčí: P. Černý. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Krupka: Prokeš – Bičák, Den. Valenta, Bačkovský, Helísek – Al-Eraidi (55. Tikovský), Holly (46. Obrtlík) , Watzka (80. Trojan), Caitaml (65. Ptáčník) – Dom. Valenta, Bikár (71. Fousek).