Krupka chtěla potvrdit vítězství z Děčína, své fanoušky ale zklamala. Zamračenou tvář měl i trenér Miroslav Racsko, který zavedl zajímavou novinku. Každý týden vyhlašuje se svými spolupracovníky hráče, který nejlépe pracoval na trénincích a v mistrovském zápase. Vítěz Racskovy „minisoutěže“ smí na trénincích nosit rozlišovací dres s nápisem „leader teamu“. Když se mu povede v jedné sezoně vyhrát třikrát, dres mu zůstává pro celou příští sezonu. Týdenní vítěz je navíc na pozápasové večeři místo tradičního pokrmu odměněn bohatou minutkou. Po duelu s Neštěmicemi možná Racsko nechal celý tým za trest o hladu a ze skříně vytáhl rozlišováky s nápisy „dřevák teamu“.

Krupce se totiž proti Neštěmicím nedařilo. Až příliš jí chyběli tři hráči základní sestavy – Měšťánek, Sidor a Suzke. Ve 29. minutě se navíc zranil kapitán Bikár a sen o dalších třech bodech se začal pomalu rozplývat. Neštěmice byly lepším a důraznějším mužstvem, za bezbrankový poločas mohli Krupští děkovat hlavně svému gólmanovi Kuklovi.

Český lev hryzl domácího favorita až po přestávce. Nejprve se v 64. minutě trefil z trestného kopu Růžička přesně do šibenice, v závěrečné minutě zpečetil výhru Neštěmic Šťástka. Není bez zajímavosti, že oba hráči přišli na hřiště až v průběhu zápasu. Krupka může zaváhání napravit už v sobotu na půdě posledního Štětí.

TJ Krupka – FK Český lev Neštěmice 0:2 (0:0). Branky: 64. Růžička, 90. Štístka. Krupka: Kukla - Altman, Bartůněk, Helísek - Renč, Hricák, Bikár (29. Lejček), Čapek, Horáček - Ptáčník, Valenta.