Vedoucí tým tabulky krajského přeboru potvrzoval svou kvalitu už od začátku zápasu. Domácí tým, který se svým divákům představil po dvou výhrách na hřištích soupeřů, držel na první pohled vyrovnanou partii, zaostával však při standardních situacích, které vůbec nezvládal. „Dostali jsme v první půli dva góly po rozích, jeden z trestňáku. Špatně jsem ty jejich standardky bránili," přiznal mladý hráč TJ Krupka David Veselý, který nedávno přišel do týmu společně s kolegou Bendou z teplického dorostu.

Za stavu 0:2 svitla Krupským naděje na zvrácení nepříznivého výsledku. Unikajícího Valentu zastavil nedovoleně brankář Štětí Michlovský a rozhodčí Šlehofer mu ukázal červenou kartu. Krupka ale z početní výhody nic nevytěžila. Ještě do přestávky naopak jednou inkasovala. „V kabině jsme si říkali, že i nepříznivý stav 0:3 jde ještě otočit. Bylo to ale skoro stejné jako v první půli. Do nějakých vyložených šancí jsme se nedostávali. Gól jsme dali až za stavu 0:4," mrzí Veselého.

Krupka - Štětí 1:4 (0:3). Branky: Bikár - Remenec, Šmidrkal ,Rejman, Stejskal. Rozhodčí: Šlehofer. ŽK: 5:1. ČK: Michnovský (Š). Diváci: 100.