Střekov nastupoval s vědomím, že záchrana by se rovnala zázraku. „Hosté si k nám přijeli zahrát fotbal, naši kluci naopak byli pod psychickým tlakem a dělali hrubé chyby. První přišla po rohovém kopu, kdy jsme špatně odvrátili míč a jeden z hráčů soupeře zblízka doklepl míč do brány,“ vypráví trenér Střekova Petr Čítek.

Vyrovnání se domácí dočkali brzy, po narážečce Hudce se Smetanou se prosadil druhý jmenovaný. „Jenže pak jsme udělali chybu před vápnem soupeře a z brejku jsme inkasovali podruhé,“ mrzelo Čítka. Jeho tým ale nesložil zbraně a do poločasu slavil vyrovnání díky trefě Urbíka.
„Ve druhé půli už se hrálo bez větších šancí, bohužel jsme ale udělali další obrovskou chybu, kdy jsme nechali projít do vápna hráče soupeře a ten nám dal třetí branku,“ smutní střekovský kouč.

Jeho tým tak nakonec prohrál 2:3 a sestup ho nemine. „Ale i kdybychom vyhráli, tak sestupujeme. Proboštov totiž doma vyhrál. Nakonec ale z divize padají dva severočeské týmy, takže od nás budou s největší pravděpodobností sestupovat tři. Tím pádem ani Proboštovu ta výhra nepomůže,“ říká smutným hlasem Čítek.

Statistiky: Střekov – Krupka 2:3 (2:2). Branky: Smetana, Urbík – Brabenec 2, Pinďák. Diváci: 100. Krupka: Zeman - Helísek, Bačkovský, Pinďák, Bartůněk - Valenta (Nápravník), Hricák, Harvatovič (Bikár), Altman - Brabenec, Lejček (Ptáčník).