Ledvičtí začali aktivně a úvodní čtvrthodinu se jim podařilo korunovat vedoucí brankou. Hlavní rozhodčí zápasu Froněk v 15. minutě otočil přes signalizaci asistenta faul na půlící čáře a po jeho rozehrání okamžitě odpískal další faul na hranici šestnáctky proti domácímu týmu. Z následného přímého kopu otevřel pěknou střelou do šibenice skóre hostující Jan Novák 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání. V následující minutě střílel z voleje do brankáře Vondráčka z 15 metrů Pour. Hned vzápětí z podobné situace netrefil ideálně míč Alberovský. Ve 30. minutě zastavil na půlící čáře faulem protihráče Michal Holoch a k překvapení všech byl odměněn místo žluté karty rovnou červenou, k výrazné nelibosti domácích diváků. Tento okamžik byl asi přelomový pro vývoj celého utkání. Postoloprtští začali bojovat, hosté z Ledvic poněkud podlehli uspokojení a i rozhodčí Froněk začal vidět nedovolené zákroky na obou stranách.

Ve druhém poločase domácí i v deseti hráčích dostal soupeře pod tlak, z kterého se Ledvičtí dostávali pouze rychlými brejky. Nejdříve jeden z nich skvěle zneškodnil Petr Junek. Zanedlouho přišla pro domácí odměna v podobě vyrovnání. Z přímého kopu se trefil přesně k tyči Tomáš Karlovec - 1:1. Stejný hráč byl i na konci pěkné kombinační akce po ose Fleischman Antonů Karlovec o pět minut později, která hostující obranu proměnila ve statisty - 2:1. Křídla domácím přistřihla 71. minuta. Ledvický obránce Martin Černý trefil z voleje spojnici břevna a tyče a hned poté Daniel Fridrich stáhl protihráče před vápnem, za což viděl červenou kartu. V dvojnásobném oslabení Postoloprty statečně odolávaly tlaku soupeře a výbornými zákroky je podržel i brankář Petr Junek, který chytil dva samostatné průniku hostů před jeho svatyni.

„K utkání jsme přistoupili trošku vlažně. Začali jsme pořádně hrát, až když jsme inkasovaly druhou branku. Pro mě je nepochopitelné prohrát zápas s týmem, který dohrává bez dvou vyloučených. Budeme si muset sáhnout do svědomí. Čekáme na návrat některých zraněných hráčů, měli by být k dispozici za 14 dní,“ řekl po utkání ledvický trenér Jaroslav Kovačka.

FK Postoloprty - Viktorie Ledvice 2:1 (0:1). Branky: 60. a 66. Karlovec 16. Novák. Ledvice: Vondráček -Černý, Pinďák, Macháček, O. Choutka - Thank, Vlasák, Proch (70. Kuchař), Ištok (80. Zavadil) - Novák, Moravec (66. Peschl). Trenér: Kovačka.