Teplické béčko chce mít rozhodně povedenější jaro. Podzim se mu nevydařil, skončilo předposlední. Trenér Jaroslav Kolínek byl s tím, co jeho svěřenci proti Lounům předvedli, spokojený. "Utkání jsme zvládli jak herně, tak výsledkově. Přesto nic nechci přeceňovat, protože soupeř, dokud měl síly, tak hrál velice slušně, my se těžko dostávali do brankových příležitostí. Druhý poločas už byl zcela v naší režii." 

První duel odvetné části ČFL odehrají žlutomodří 8. března doma proti Ústí nad Orlicí. Kolínek by si přál, aby pohodu z přípravy tým přenesl i do mistráků. "Výsledek 6:0 je sice hezký, ale to, jak na tom jsme, ukážou až mistrovská utkání. Jsem rád, že jsme už třikrát v přípravných utkáních udrželi nulu a vstřelili dost branek, takže i díky tomu je v týmu zdravá a pracovitá nálada, kterou je třeba přenést pod tlakem výsledku i do mistrovských utkání. Věřím, že si kluci podrží svoji výkonnost a neuspokojí se, jejich forma vypadá velice slušně."

Teplice ještě čeká genrálka v Karlových Varech. Co je podle Kolínka potřeba ještě zlepšit? "Tento týden zapracujeme více na taktice a souhře jednotlivých řadna . A také na kombinaci při založení a vedení útoku." 

FK Teplice B – FK Seko Louny 6:0 (2:0).
Branky: 59., 71. a 85. Šup, 39. a 76. V. Černý, 18. Vobecký.