Zvláště starší dorostence (U-19) může domácí vítězství 1:0 těšit. Po nepodařeném startu do jarní části soutěže je výhra nad „votroky“, kteří jsou na samé špici tabulky 1. dorostenecké ligy, velmi cenná. Radují se také mladší dorostenci (U-17). Ti se svými vrstevníky z východu Čech zametli už v prvním poločase, který vyhráli 3:0. Ve druhé půli se už nic nestalo, a tak se družstvo vyšvihlo na třetí příčku.

Starší dorostenci Hradce Králové drželi před zápasem na Stínadlech dlouhou sérii neprohraných duelů. V první půli byli také lepší, než žlutomodří. Tepličané se ale postupem času zlepšovali a nakonec také dali pár minut před koncem velmi šťastnou branku, na které má největší podíl Lüftner. Pokud zápas sledoval nezaujatý divák, musel však konstatovat, že Východočeši si porážku nezasloužili. Teplice zvítězily na jaře poprvé.

Mladší dorostenci potvrdili výhrou nad Hradcem dobrou formu. Na svého soupeře vletěli a divákům předváděli přímočarý fotbal, na který byla místy radost pohledět. V neděli je, stejně jako jejich starší kolegy, čeká utkání v Plzni. A pozor! V kategorii mladších dorostenců Viktorka vede tabulku.

I. dorostenecká liga – starší dorost: FK Teplice – FC Hradec Králové 1:0 (0:0). Branka: 82. vlastní. Teplice: Lipš – Poláček, Bubeníček, Lüftner, Šraga – Strada (86. Verbíř), Filip, Leibl (74. Benda), Hlaváček – Gagula, Kuzma (46. Memeti).

I. dorostenecká liga – mladší dorost: FK Teplice – FC Hradec Králové 3:0 (3:0). Branky: 6. a 30. Altman, 5. Stibor. Teplice: Matějka – Polkoráb, Heger, Rollinger, Gaher – Stibor (57. Ferstel), Vacula (62. Batryn), Marvan, Urma – Malec (54. Kukačka), Altman.