„Jsem samozřejmě rád. Když se penalty vyhrajou, tak je to fajn, když se rozstřel projede, tak je to k naštvání," bral dva body, přestože mohly být dokonce tři. Baník šel totiž v 88. minutě střídajícím Kunclem do vedení. O minutu později ale neštěmický Zikmundovský srovnal. „Když dáme gól v takhle pozdním čase, tak už to musíme udržet," zlobil se. „Možná za to můžu ale i já. Přestavěl jsem po vedoucí brance obranu. Asi bych to ale musel udělat i tak, soupeř vytáhl ještě jednoho hráče dopředu."

Modlany v minulém kole schytaly šestigólový příděl ve Vilémově, doma proto chtěly naplno bodovat. Od 63. minuty ale hrály bez vyloučeného Veselého. I proto se dá dvoubodový zisk považovat za úspěch.

Do dalších kol hledí Kuzár pesimisticky. „Máme hodně zraněných, například v sobotu jsem měl k dispozici jen tři obránce. Lepíme to, jak se dá. Mužstvo se přes léto hodně obměnilo, bude si to ještě nějaký čas sedat. Myslím si, že to nebude otázka jednoho měsíce. Kluky chci pochválit, na tréninky chodí ve velkém počtu. Musíme bodovat hlavně doma, především se soupeři ze spodku. To, co přivezeme z venku, to bude navíc," uvědomuje si modlanský stratég.

Baník Modlany – Český Lev Neštěmice 2:1 po penaltovém rozstřelu (0:0). Branky: 88. Kuncl, rozhodující penalta Vavrinec – 89. Zikmundovský. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:3. ČK: 63. Veselý (M). Diváci: 150. Modlany: Trhlík – Persona, Pechar, Dufek – Veselý, Urbánszký, Záveský, Kopta, Kupka, Klinkáček – Moučka. Střídali: Vavrinec, Kuncl.