„Proměnili všichni hráči, kteří kopali," pronesl po utkání kouč vítězného celku Martin Beran.

Žádná nuda to v Neštěmicích nebyla, před utkáním se pěkně rozpršelo, což přidělalo vrásky na čele hlavně brankářům. „V hustém dešti jsem hráče nabádal, aby se nebáli střílet ze střední vzdálenosti, terén byl kluzký. To samé praktikovala i Bílina," prohlásil trenér Beran.

Uběhla čtvrt hodina, když útočník Kříž prostrčil míč na Lehkého, který se v šanci nemýlil. „Myslel jsem, že nás to uklidní, ale nestalo se. Od 20. minuty byla Bílina lepší, nevytvářela si šance, ale přehrávala nás. Obrana fungovala spolehlivě," říkal Beran.

Do druhého poločasu si domácí z kabin přinesli zvýšenou aktivitu, ale branky začali střílet fotbalisté Bíliny. „Ze třiceti metrů trefili šibenici a po úniku se angličákem trefili znovu," popisoval kouč.

To byla pro hráče Neštěmic tvrdá rána, na kterou zareagovali zvýšením obrátek. „Tlačili jsme se dopředu, ale hosté využívali našich okének k nebezpečným brejkům, se kterými jsme si poradili," prohlásil kouč. Rozuzlení přišlo v devadesáté minutě, kdy Soukup trefil ruku bránícího hráče a z penalty vyrovnal.

Neštěmice – Bílina 3:2 po PK (1:0).Branky: Lehký, Soukup z PK, rozhodující penalta Klier – Mergl, Vlasák. Rozhodčí: Vlašič. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

Neštěmice: Čermák – Habrdle, Klier, Soukup, Hůla – Lehký, Valta (46. Stehlík), Křivan (74. Doubek), Maštalíř – Kříž (67. Martínek), Paseka.