Bílina měla v úvodu utkání několik velmi dobrých příležitostí, proměnila ale jen jednu; v 11. minutě naservíroval Kotěšovský balon Masopustovi, který potvrdil svůj čich na góly. Skórovat mohly také Neštěmice, stejně jako domácí ale pouze orazítkovaly břevno.
Český Lev se po obdržené brance zvedl. Ve 37. minutě si postavil míč k trestnému kopu Paseka a střelou nepodobnou té, která minulý pátek poslala do kolen prvoligové Teplice na Bohemce, vyrovnal.

Také Bílinu obdržená branka utlumila. Ve druhé půli byly Neštěmice lepší, domácím scházelo to, co je zdobilo na podzim. „Běhavý fotbal, který je důrazný a tvrdý," popisuje Kovačka bílinský styl, který ale jeho svěřenci kdesi zapomněli.

Utkání rozhodl osm minut před koncem Netymach. Nejprve nastřelil břevno, z dorážky brankáře Vondráčka, a až poté se mu podařilo dát gól. Bílina se ne závěrečný tlak ani nezmohla, spíše se jednalo o jakousi převahu, z níž se šance rodí málokdy.

„Možná byla chyba vystřídat Masopusta Levým. Chtěl jsem místo ´Masíčka´ dát do hry rychlejšího hráče, ale minulo se to účinkem," uznal Kovačka.

Bílina – Neštěmice 1:2 (1:1). Branky: Masopust – Paseka, Netymach. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:2. Diváci: 220.  Bílina: Vondráček – Pavlíček (68. Bečvařík), Vosátka (46. Gutsch), Mergl, Baran, Vlasák, Augusta, Záhradský, Schuchardt (68. Ročenovič)
Kotěšovský (79. Novák), Masopust (46. Levý).

„Rozjezd jsme neměli vůbec špatný. Nedali jsme ale pár šancí, a pak jsme upadli do jakési herní deprese. Soupeř z Neštěmic nehrál nijak dobře, měli jsme ho porazit. Jak? Měli jsme se víc snažit. Ve druhé půli nám chyběla střelba."