Nezasvěcený divák mohl mít dojem, že hrají Teplice proti Teplicím. Oba týmy totiž hrály v odložených dresech prvoligového týmu. Oldřichov zvolil žluté, Proboštov bílé.

První půle lépe vyšla Oldřichovu. Po půl hodině hry otevřel skóre Hrubý, za dalších devět minut zvýšil na 2:0 Zícha.

Po změně stran se Proboštov ze všech sil snažil o zvrat a měl místy až obrovskou územní převahu. Vypracoval si minimálně deset vyložených gólových šancí, ale jediné branky se dočkal po nepovedeném odkopu oldřichovské obrany. Ten v 66. minutě využil k padáčku do prázdné branky Sidor.

Oldřichov občas podnikl rychlé kontry do otevřené obrany Proboštova a zejména Sedláček při nich hrozil další brankou. Na začátku druhého poločasu se po zákroku na něho Oldřichov vehementně dožadoval penalty, ale marně.

Podruhé už to na penaltu vyšlo při úplně poslední akci utkání, když unikajícícho Sedláčka fauloval proboštovský brankář Račuk. Sám postižený ale penaltu poslal vedle. Hned poté rozhodčí Urban zápas ukončil.

Oldřichov se tak stal celkovým vítězem turnaje se ziskem devíti bodů. Druhé Srbice a třetí Ledvice získaly po šesti bodech, Proboštov se ziskem čtyř bodů klesl na čtvrté místo. Poslední skončilo Jílové.