„Chtěli bychom být nahoře, s výkonem, jaký jsme předvedli ve druhé půli, tam nebudeme ani náhodou," byl po porážce od Libotenic zklamaný trenér oldřichovského celku Bora Matouš. Mužstvo od Barbory vedlo díky brance Mika ze 4. minuty, ve druhém poločase si ale dlouhou dobu koledovalo o vyrovnání, až se dočkalo. Závěrečný penaltový rozstřel nezvládlo a bonusový bod bral soupeř. „Za penalty klukům nadávat nemůžu, to je o štěstí a nervech, ale s tím, co předvedli ve druhém poločase, být spokojený nemůžu. Někteří se báli hrát, odchodili to, mysleli si, že výhra přijde sama. Viděl jsem, že se báli míče. Byli jako holky. Rozhodně jsme si nezasloužili vyhrát," nebral si Matouš servítky.

Oldřichov měl v létě potíže se složením mužstva. „Dávali jsme to horko těžko dohromady. Ještě v pátek jsme dodělávali některé hráče. Někteří se proto viděli při mistráku na hřišti poprvé. Ani to nás ale moc neomlouvá, vždyť v první půli to šlo, tak proč to nefungovalo ve druhém poločase?" nechápe hrající trenér TJ Oldřichov.

Do zápasu proti Libotenicím naskočil v průběhu druhé půle. „Chtěl jsem klukům pomoct, aby nedostali gól. Bohužel to nevyšlo."

V příštím kole budou hrát oldřichovští fotbalisté v Bezděkově, který vinou finančních problémů spadl o dvě soutěže níže. „Tam to bude hodně těžké. Může se klidně stát, že prohrajeme a po dvou kolech budeme mít jen jeden bod. To by bylo špatné, vždy je důležité, jak do soutěže odstartujete. Začne se ale zase od stavu 0:0, tak máme šanci. Já u toho ale budu chybět, jsem vázaný v Litvínově k žákům," mrzí Matouše, že svým svěřencům a spoluhráčům nepomůže.