Šuškalo se, že by měl dorazit Pavel Verbíř, na trávníku se ovšem neobjevil. Přesto o slavná jména nebyla nouze. Na pozici stopera se představil nestárnoucí Přemysl Bičovský, v záloze zase hrál prim trenér FK Ústí nad Labem Svatopluk Habanec. V útoku řádil čtyřgólový Rosa starší, otec teplického ligového fotbalisty Antonína Rosy, který nastoupil za domácí Sokol. A několikrát se utkal ve vzájemném souboji právě proti svému otci.

Za Bořislav odehrál poločas i její trenér Jiří Maliga. „Je vidět, že už jsem se dlouho nehýbal,“ vysvětloval o poločase, kdy už si vychutnával jedno orosené. „Já to dneska netrefím,“ láteřil Svatopluk Habanec, který neměl v koncovce potřebné štěstí. Na hřišti se odehrával vyrovnaný boj. „Kdybys takhle chytal při mistráku,“ častovali domácí fandové brankáře Sokolu Grunda, který předváděl opravdu skvělé zákroky. Domácí gardu o poločase vystřídali místní fotbalisté, hrající teplickou okresní soutěž. Teplice vždy vedly, Bořislav se snažila, ovšem stačila pouze vyrovnat. Za stavu 3:3 Teplice odskočily na rozdíl tří branek a bylo rozhodnuto.

Početná návštěva pak odměnila všechny aktéry, včetně tří rozhodčích, bouřlivým potleskem. Na výsledku nakonec tolik nezáleželo. Všichni už se těší na další ročník a na nové fotbalové zážitky.

Statistika přátelského utkání:
Sokol Bořislav – FK Teplice 4:6 (2:3). Branky: Jerke 2, O. Novák, M. Naštický – Rosa st. 4, Douda, Matouš. Bořislav: R. Grund - V. Kinzl, Kabourek, Rosa ml., Maliga – D. Bárta, L. Naštický, Šverma, Křížek – Novák, J. Červ. Střídali: Hovorka, Havránek, Petružálek, Prokš, Jakub Beran, Jiří Beran, Brož, M. Naštický, M. Grund, Tůma, Jerke. FK Teplice: Luger – Matouš, Bičovský, Bříza, Sláma – Vízek, Šourek, Habanec, Melichar – Rosa st., Douda. Střídali: Franke, Kovář.