„Měli jsme jednoznačně vyhrát. Ve druhém poločase jsme úplně přestali hrát. Problém byl v tom, že jsme nedali šance,“ říká Tomáš Zacharda, obránce Proboštova.

Domácí vedli už od 4. minuty, kdy dal úvodní branku Michal Ferenc. Diváci poté ale sledovali festival neproměněných šancí. „Hlavně prvních 15 minut jsme Mojžíř tlačili. Mohli jsme mu dát tak tři góly určitě. Bohužel se to nepodařilo a pak přišel trest. Jsme zklamaní,“ mrzí Zachardu. „Je to opravdu škoda. Chtěli jsme hrát pěkný fotbal pro fanoušky, to se nám dařilo ale jen těch 15 minut,“ dodává.

Trestem bylo vyrovnání z 66. minuty, o které se postaral Stárek, v penaltovém rozstřelu pak následovala prohra.

Proboštov má na jaře na svém kontě kromě nešťastné porážky s Mojžířem také dvě vysoké výhry a jednu vysokou porážku. Ve zbývajících jarních zápasech se chce v tabulce A skupiny I. A třídy vyšplhat z deváté figury co nejvýše. „Jsme jedna velká parta, máme kvalitního trenéra. Ve hře je vidět oproti podzimu zlepšení. Tehdy nás přišlo do týmu hodně nových, sedalo si to. Teď chceme hlavně bavit lidi dobrým fotbalem, snažíme se o kombinační hru. Pomáhají nám i zimní posily, které se povedly,“ soudí Zacharda.