Střetnutí se hrálo na srbické umělce, proboštovský pažit byl totiž nasáklý vodou. Po gólech Josefa Blažka a Zachardy zvýšil na 3:1 v 67. minutě z penalty Pešula a zdálo se, že jsou domácí na nejlepší cestě za třemi body.

O dvě minuty později ale Bohušovičtí snížili na rozdíl jediného gólu. V 77. srovnali zásluhou Ortbauera, který dokonce obešel při sólovém úniku i brankáře Račuka a zasunul míč do prázdné branky.

V 83. minutě hosté dokonce překlopili skóre na svou stranu, když se po rohu krásně trefil hlavou Kyzlík, který setjně jako Ortbauer zaznamenal v zápase dvě branky. V žlutočerné kombinaci hrající Proboštov tak měl na konci zápasu oči pro pláč.

TJ Proboštov - Slavoj Bohušovice nad Ohří 3:4 (2:1) branky - 11. Blažek Josef, 29. Zacharda, 67. Pešula (pen.) - 35. Ortbauer, 69. Kyzlík, 77. Ortbauer, 83. Kyzlík. 100 diváků. Rozhodčí: Vacek, Mollinger, Kolátor. Hráno v Srbicích