Jaká to z vašeho pohledu byla premiéra?
Co povědět… Vést doma třikrát o gól a nakonec prohrát… Když se dají doma tři góly, tak je to dobrý, ale dostat čtyři je hodně, hodně špatný. A můj osobní výkon? Vůbec to nechci hodnotit. S Vondym (Tomáš Vondrášek – pozn. autora) nám to ale klapalo. Cokoliv bych teď vyměnil za výhru. K čemu nám je, že jsme hráli dobře, když nemáme ani bod. Prohrát jsme si nezasloužili!

Čím to, že jste čtyřikrát inkasovali?
To kdybysme věděli… Myslím, že jsme hráli celkem slušně. Vysoko jsme Plzeňáky napadali, hráli jsme přesně to, co jsme chtěli. Bohužel jsme dělali chyby v obraně, tři góly jsme dostali ze standardek. Všechny čtyři góly byly zbytečný. Snad pokaždý jsme balón mohli odkopnout někam do bezpečí. Jsme teď smutný a sami na sebe naštvaný.

Jaký předvedla podle vás Plzeň výkon?
Plzni každý fandi v pohárech, včetně mě. Měli jsme ale na to Viktorku porazit. Víme, že je na balonu silná, to se potvrdilo. Hráli dobře, my ale nebyli o nic horší. Vzadu jsme ale dělali chyby.

Nebyly zaviněné nekoncentrovaností?
Nevím, ale možný to je. Mrkneme na video a uvidíme. Hlavně jsme špatně bránili standardky. Špatný bylo také to, že jsme do poločasu neudrželi alespoň jednogólové vedení. Navíc Čajda šel sám na gólmana. Mohlo to být veselejší a hlavně nadějnější. Škoda.