Zápas začal v poměrně lehkém tempu. K vidění bylo málo šancí, málo střel. Hra byla statická a diváci se v hledišti nudili. První gól padl až ve 44. minutě. Do sítě ledvického brankáře Šilhana se trefil Zdeněk Opata. Ve druhé půli se hra zlepšila, přibylo šancí. Ledvice chtěly vyrovnat, jejich snaha ale nebyla zúročena. Za vyzdvihnutí stojí výtečný výkon kapitána A mužstva Viktorie Tomáše Vlasáka. Bez něho by Ledvičtí byli bezzubí. Vlasák běhal, bránil, útočil i střílel. Největší šanci Ledvic měl v 75. minutě Novák, bohužel pro svůj tým ji ale spálil. Z malého vápna hlavou přestřelil. To už ale hrála Viktorka bez vyloučeného Kalouse. Na obou stranách bylo poté ještě několik šancí, například trestný kop Košťan, který ale výborným zákrokem zlikvidoval Šilhan. V nastaveném čase utekl Bím, obešel brankáře a jako na zlatém podnose naservíroval míč Opatovi, který svou druhou brankou pečetil vítězství Košťan.

Ledvičtí se po utkání zlobili na rozhodčího Zubra a jeho asistenta Bůžka, kteří prý nepostřehli před první brankou ruku jednoho z košťanských hráčů. Viktorii prý navíc nespravedlivě vyloučil Kalouse. Zeptali jsme se proto předsedy OFS Teplice Miloše Vitnera, který zároveň také působí jako rozhodčí, co na sporné výroky říká: „Kdepak, vše bylo v pořádku. Tomáš Zubr podal vynikající výkon. Branka byla oprávněná, i když se Ledvice rozčilovaly, že asistent Bůžek nemávl ruku, po které se dále hrálo a padnul gól. O úmyslnou ruku se nejednalo a rozhodčí nechali správně pokračovat ve hře. Červená karta byla udělená také správně. Vše bylo dle pravidel fotbalu.“

Sokol Košťany – Viktorie Ledvice B 2:0 (1:0). Branky: 44. a 90. (+2) Zdeněk Opata. Rozhodčí: Zubr – Bůžek, Beneš st. ŽK: 2:3. ČK: Kalous (L).