Zajímavý duel se hrál v Srbicích, kde spojený celek Modlan a Srbic nastoupil proti Neštěmicím. V krajském přeboru dorostu jsou oba týmy zhruba na stejné úrovni, což se potvrdilo i na srbické umělce. Hrál se vyrovnaný duel, který nakonec skončil remízou 2:2. Domácí tak odčinili předchozí debaklu 0:5, který utržili od Bíliny. Trefil se Michal Doležal, syn známé teplické fotbalové legendy. Není bez zajímavosti, že oba Doležalové, otec a syn, si už spolu zahráli v jednom dresu krajský přebor dospělých. 

Favoritem Zimní ligy dorostu je Ústí, které hraje celostátní soutěž. Na hřištích zatím všechny předpoklady potvrzuje. Po výhře 7:0 nad Litoměřickem vyprášilo čtrnácti brankami i kombinované družstvo Rumburka a Dolní Poustevny. 

Modlany - Krupka (v bílém)
FOTO: Splněný sen. Otec a syn Doležalovi si zahráli spolu proti Krupce

Podobně suverénně si počínal i Baník Most - Souš, který porazil 12:0 Ervěnice - Jirkov. 

Nejlepším střelcem víkendu byl ústecký Ondřej Kučera, skóroval čtyřikrát. Z hattricku se radovali Tomáš Sedláček (Ústí), Dominik Ebert (Litoměřicko), Tobias Buňata a Josef Myška (oba Baník Most - Souš).

Výsledky 2. kola: Modlany/Srbice - Neštěmice 2:2 (2:1), Bílina - Trnovany 6:4 (3:1), Litoměřicko - Junior Děčín 6:0 (4:0), Most-Souš - Ervěnice-Jirkov 12:0 (5:0), Ústí nad Labem - Rumburk/Poustevna 14:0 (5:0) a zápas Černovice - 1. FC Dubí se nehrál.