Na Stínadlech se bude hrát od 17 hodin. Tepličtí se chtějí probojovat do pohárové Evropy, a to buď z ligy, nebo z Ondrášovka Cupu. Přes zimu získali dvě posily ze druhé ligy Petra Dolejše z Jihlavy a Zdeňka Volka z Ústí nad Labem. Oba hráči jsou vhodnými typy na kraj zálohy. Už včera se nováčci fotili na plakáty a další propagační předměty se svými spoluhráči.

V teplické sportovní hale se totiž odehrálo fotografování hráčů FK Teplice. Vtípky opět hýřil masér bavič Eda Poustka, který dorazil převlečený za Wese Browna, bývalého hráče Manchesteru United, jenž nyní hraje v Sunderlandu. Iluzi nové posily dobarvil kromě dresu United a slušivého afro účesu i angličtinou, která ale připomínala spíše svahilštinu.

„Skvěle jsme se bavili. Já vedle Edy stál, takže jsem to měl z první ruky. Při focení dělal i různé ptačí zvuky,“ vykládal mladičký obránce David Šraga, který si užíval své první focení. „Je pro mě velká čest být na společné fotce s Vachouškem, Rosou, Lukášem a dalšími hvězdami,“ rozplýval se a hned „práskl“, že někteří jeho spoluhráči před focením vystávali dlouhé minuty u zrcadla. „Třeba Egon Vůch a Tomáš Česlák. Ale i starší kluci, na ně to ale prozradit nemůžu, ti by mi dali,“ culil se nováček teplické kabiny, který si mimochodem už u pokladníka týmu udělal dluh. „Ještě jsem nestačil zaplatit zápisné, ale to bude v pohodě. Všichni jsou moc príma a mně strašně moc těší, že můžu být součástí áčka,“ říká Šraga nadšeně.