Teplice - Fotbalisté Teplic porazili ve šlágru 12. kola první ligy Plzeň 1:0 a vystřídali ji na druhém místě tabulky. Severočeši před šestnáctitisícovou návštěvou vyhráli i šestý domácí zápas v sezoně a připravili úřadujícímu mistrovi první ligovou prohru po dvanácti utkáních.

29.10.2013

Teplice - Plzeň Foto: Deník/František Bílek

V druhém nedělním zápase si zastřílela Mladá Boleslav, která otočila proti Brnu skóre a na svém stadionu zvítězila vysoko 5:2.O nejtěsnější výhře Teplic rozhodl v 73. minutě hlavičkou Kapverďan Nivaldo, předtím neproměnil hostující Slovák Bakoš penaltu. Viktoria se neoklepala ze středečního debaklu 0:5 v Lize mistrů od Bayernu Mnichov, ztratila body ve čtvrtém z posledních pěti kol a vedoucí Sparta Praha jí v případě pondělního triumfu v Liberci může odskočit už na devět bodů.

Mladá Boleslav doma brzo prohrávala, ale během pěti minut první půle otočila skóre z 0:1 na 3:1. Středočeši po dvou zápasech bez vítězství opět naplno bodovali a posunuli se na čtvrté místo o skóre před Liberec. Zbrojovka je v tabulce předposlední.

Brno, povzbuzené pondělní výhrou nad Teplicemi, začalo dobře i proti dalšímu favoritovi a v sedmé minutě ho poslal do vedení Buchta. Domácí se však rychle oklepali a ještě před půlhodinou zápasu otočili skóre třemi brankami, když se postupně trefili Štajner, Štohanzl a Chramosta.

Pět minut po pauze zvýšil čtvrtým gólem Bosňan Ščuk, na jehož trefu odpověděl brněnský Skalák. Skóre uzavřel v 67. minutě Nešpor. Brno prodloužilo čekání na venkovní ligové vítězství na 19 utkání.

12. kolo první fotbalové ligy:

FK Teplice – Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

Branka: 73. Nivaldo. Rozhodčí: Jech – Urban, Pilný. ŽK: Salami, Mahmutovič, Klein (všichni Teplice). Diváci: 16.180.

Sestavy:

Teplice: Slavík – Matula, Hošek, Klein, Krob – Litsingi, Ljevakovič, Vachoušek (78. Táborský), Nivaldo – Salami, Mahmutovič (90. Jindráček). Trenér: Ščasný.

Plzeň: Kozáčik – Řezník (85. Wágner), Čišovský, Procházka, Limberský – Hořava, Horváth – Rajtoral, Kolář, Kovařík (76. Ďuriš) – Bakoš (76. Tecl). Trenér: Vrba.

Autor: ČTK

Autor: Redakce

29.10.2013 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 120 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidiči VZV. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vhodné pro OZP!, Požadujeme řidičský průkaz na VZV, spolehlivost, pečlivost., V případě zájmu náskontaktujte telefonicky, e-mailem na technolog@obalexpres.cz. Pracoviště: Obaly kartony, s.r.o., krupka, Alejní, č.p. 682, 417 42 Krupka 1. Informace: Tomáš Urban, +420 739 349 757. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchaři. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: D NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, Vhodné i pro absolventy, Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, praxe v oboru výhodou ale NE podmínkou., Jedná se o základ mzdy, další mzda se odvíjíí dle počtu směn, možnost bonusů ke mzdě., Zaměstnanecké výhody: personální stravování., V případě zájmu se hlašte osobně, nebo telefonicky., UCHAZEČI S DOPORUČENKOU SE HLAŠTE KAŽDÝ PÁTEK OD 8 DO 10 HOD, NEBO KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 16 DO 18 HOD.. Pracoviště: Hotel&restaurant pod kaštany s.r.o., Revoluční, č.p. 133, 417 42 Krupka 1. Informace: Petr Dragoun, +420 603 211 910. Potravinářství - Potravinářství Potravinářský dělník 15 800 Kč Obsluha strojů na zpracování ovoce, zeleniny a ořechů (včetně sušení, konzervování a mražení) Obsluha stroje na zpracování ovoce a zeleniny. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15800 kč, mzda max. 16800 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Jedná se o obsluhu stroje na výrobu vařených brambor, syrových brambor, zeleniny. Výroba potravinářských produktů z výše uvedených surovin., Pracovní doba: NE - ČT 8 hodin denně - pružná pracovní doba, nástup do práce mezi 6:00 - 8:30 hodin, Hlásit se telefonicky.. Pracoviště: Bramborárna bukovice, s.r.o., 415 01 Teplice 1. Informace: Jarmila Rysková, +420 777 780 023,417 871 361. Výroba - Výroba Obsluha strojů 105 Kč Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená Pracovník/ce do výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Práce je vhodná pro uchazeče, kteří:, " mají uživatelské znalosti s počítačem, " cit pro design a všímání si detailů, " umí pracovat ve skupině, " jsou flexibilní - 3 směnný provoz , " /ranní 6:00 -14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00/, " jsou zdravotně způsobilí k výkonu práce - 75 % pracovní doby práce ve stoje /možnost střídání poloh/, Pracovník na výše uvedené pozici bude vykonávat následující:, " Tisk objednávky z PC, " Výřez motivů na základě objednávky, " Odstranění nepotřebné fólie, " Výběr komponentů /např. triček/ k potištění , " Kompletace - připravený motiv a produkt k potištění, " Zažehlení - vložit zkompletovaný výrobek pod zažehlovací stroj, " Expedice - hotový výrobek + faktura vložit do obálky a připravit pro kurýra, Hlásit se telefonicky nebo na email.. Pracoviště: Spreadshirt manufacturing česká, s.r.o. 002, Pod Dolní drahou, č.p. 107, 417 42 Krupka 1. Informace: Dagmar Hrnčiříková, +420 720 025 866.

Sokol Srbice. Ilustrační foto.

Srbice zaskočily Vilémov. Daly mu čtyři branky!

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

-

Sokol Bořislav už je deset zápasů bez jediného bodu. Béčko Proboštova jede

Teplicko - - Jubilejní desátou prohru zaznamenal v „A“ skupině okresního přeboru Sokol Bořislav. Tentokrát padl doma 1:3 s trnovanskou Hvězdou.