Trenér žlutomodrých Petr Rada už před zápasem vyhlásil, že pohár pro Teplice znamená to stejné jako liga. Podle toho vypadala také sestava, na tribuně zůstal pouze Vachoušek, jinak na trávník vyběhli všichni klíčoví hráči mužstva ze Stínadel. Už v 10. minutě se „skláři“ radovali. Na Vůchův nevydařený centr nedosáhl ani gólman Paleček a ani teplický útočník Vondrášek. Odražený míč ale poslal do sítě nekompromisně v krkolomné pozici kapitán Petr Lukáš – 1:0. V dalším průběhu úvodní půle byly Teplice o něco nebezpečnější, i jejich sok z druhého konce republiky ale dokázal zahrozit. Divákům zatrnulo v 56. minutě. Mišinský ale z výhodné pozice mířil nad Grigarovu branku. Žlutomodří se snažili o druhý gól, Vůchovy povedené nůžky ale nebyly důrazné a přesné, stejný hráč z přímého kopu orazítkoval pouze břevno karvinské svatyně. Deset minut před koncem viděl červenou kartu Bolf a Teplice hrály po zbytek zápasu přesilovku. Kýženou druhou branku však nepřidaly, nejblíže k ní byl opět Egon Vůch. Paleček ale jeho střelu s vypětím všech sil vytáhl na roh.

„Pohár je specifická soutěž. Zvítězili jsme zaslouženě. Mám radost, že jsme nedostali branku. Měli jsme ale hodně šancí, nedali jsme je. Provází nás to už dlouho a nejsem spokojený, že se to nezlepšuje. Jsem spokojený se hrou a s přístupem. Karviná měla také nějaké šance, ty by pro nás měly být varováním. V odvetě musíme hrát stejně zodpovědně. Nyní jsme teprve v polovině,“ zhodnotil zápas trenér Teplic Petr Rada.

4. kolo fotbalového Ondrášovka Cupu – úvodní utkání:

Teplice – Karviná 1:0 (1:0)

Branka: 10. Lukáš. Rozhodčí: Lerch – Zlámal, Blažej. ČK: 79. Bolf (Karviná). Diváci: 1041.

Sestava Teplic: Grigar – Ježdík, Lukáš, Smejkal, Rosa – Vondrášek, Ljevakovič, Čajič (64. Matula), Vůch – Mahmutovič, Kerič (80. Jindráček). Trenér: Rada.