Oproti nedělní prvoligové ouvertuře s Brnem udělal teplický trenér Ščasný v sestavě několik změn. V brance se představil náhradní gólman Slavík, pouze na lavičku usedli Podaný, Ljevakovič nebo Kerič. Svalové zranění postavilo mimo hru kanonýra Mahmutoviče. Skvěle ho ale zastoupil kapitán Štěpán Vachoušek.

Nejprve se ale Teplice bály. V 5. minutě překonal Slavíka domažlický Petráček, brankáře „sklářů" ale zaskočil před brankovou čárou stoper Rosa. To byla ale prakticky jediná šance snaživých hostů. O dvě minuty později Vachoušek dokončil kombinaci domácích gólovou dorážkou a necelých patnáct stovek fanoušků poprvé jásalo. Druhý gól teplického internacionála přišel ve 35. minutě. Vachoušek zakončil individuální akci šajtlí a bylo to už 2:0.

Ve druhém poločase se zrodilo hned několik šancí. Blízko hattricku byl agilní Vachoušek, brankář Domažlic Houdek mu ale jeho střelu vyškrábl nad břevno. V síti neskončily ani slibné pokusy Vůcha nebo Krátkého. V závěru se ke slovu dostali i Západočeši, Tepličtí totiž jakoby přestali od 70. hrát. Domažlice dvě minuty před koncem utkání zaslouženě snížily Došlým.

FK Teplice – Jiskra Domažlice 2:1 (2:0). Branky: 7. a 35. Vachoušek – 88. Došlý. Rozhodčí: Orel - Pilný, Hock. ŽK: 2:3. Diváci: 1490. FK Teplice: Slavík - Vondrášek, Lüftner, Rosa, Chovanec (46. Podaný) - Krátký, Jursa (67. Čajič), Jarolím (46. Kerič), Vůch - Vachoušek, Jindráček. První zápas: 2:0 pro Teplice, postupují Teplice.