Vítězství hostů je naprosto zasloužené. Litoměřice byly ve všech směrech lepším celkem.

Sebevědomím nabité Litoměřice, které „nakopl“ skalp Blšan v prvním jarním kole, od samého začátku zápasu Krupku přehrávaly. „Pohybovaly se na větším prostoru a u každého míče byly o krok dříve. Během úvodních dvaceti minut si vytvořily několik gólových situací a jen štěstí a dobré zákroky brankáře Zemana nás ochránily od pohromy,“ popisuje sekretář Krupky Jiří Penc průběh utkání. Zemana poprvé překonal v 38. minutě Vlasák, když krásnou kombinaci hostů zakončil přesnou hlavičkou.

Při odchodu do šaten si krupští hráči mezi sebou říkali: „Dneska se to bude hodně špatně otáčet. Soupeř hraje skvěle.“ Měli pravdu. Deset minut po zahájení druhé půle zakončil povedenou standardní situaci Litoměřic Stejskal. „Standardky měl protivník velmi dobré,“ uznává Penc. Do první vážné šance se Krupka dostala až v 80. minutě. Lejček ale nedokázal míč z blízkosti propálit do litoměřické branky. „Černý kůň“ soutěže z Krupky tak na jaře poprvé klopýtl.

„Z naší sestavy lze vyzdvihnout snad jen dobrý výkon brankáře Zemana. Naše záloha nestíhala běhat se zálohou Litoměřic. Přetížená obrana pak dělala chyby a útočníci neudrželi míč. Vítězství Litoměřic bylo však zcela zasloužené. Všichni však věříme, že výkony našeho týmu budou mít vzestupnou úroveň a uspějeme hned v příštím kole na hřišti v Horním Jiřetíně,“ nepropadá krupský sekretář Penc skepsi.