„My s Krupkou nikdy nepočítáme s prohrou. Standardem je uhrát bod,“ upozorňuje asistent hlavního trenéra Séma Jan Bokoč, jenž je podle svých slov v klubu „děvečkou pro všechno“. „Snažili jsme se na Krupku připravit, posílili sestavu a vyšlo to. Možná nás také trošku nakoplo domácí vítězství nad béčkem Ledvic. Dlouho se nám nedařilo vyhrát, při tom jsme měli jen smůlu, pokud nepočítáme debakl v Duchcově. Na Krupku se navíc umíme všichni vyhecovat,“ těší Bokoče zisk bodu s tradičním rivalem.

To v kabině Krupky bylo po zápase smutno a možná tak trošku i vztek. „Asi si někteří myslí, že vše půjde samo. Upozorňoval jsem, že jediný Hendrych nám může dát gól. Stalo se, zajímavé a žalostné je to, že po opakovaných chybách v obraně. V první půli jsme nedali asi čtyři tutovky, ve druhé jsme si už žádné nevypracovali. Soupeř nás potrestal,“ okomentoval věcně trenér Krupky Petr Kuzár.

Unčín neděkuje za remízu jen střelci Hendrychovi. „Peťa Kiňo v brance podal excelentní výkon,“ vyzdvihnul Bokoč svého gólmana. To Kuzára naopak někteří hráči zklamali. „Měli jsme tu z áčka Kukrále a Lejčka. Unčínské pány ale nepřehráli. Ve středu pole netvořil zkušený záložník Toman, jak je obvyklé, v obraně také někteří zkušení selhávali,“ rve si vlasy krupský kouč. Je ztráta bodů pro jeho tým velkou komplikací v honitbě za postupem? „Ještě je do konce 20 kol. Nic se neděje. Ale los nemáme lehký. Trošku se obávám zápasu v Ledvicích. Tamní béčko vede můj bývalý asistent Machovec, určitě postaví Pinďáka, který se do Viktorky vrátil právě z Krupky. Asi to zase bude jako derby,“ tuší Kuzár.