Tomáš Dufek dal naposledy za Modlany gól před dvěma roky, kdy míčem rozpohyboval síť postoloprtské branky. V sobotu si radost ze vstřelené branky mohl po dlouhé době připomenout. Jeho gól z 34. minuty se v derby na hřišti Krupky nakonec ukázal být vítězným, Baník vyhrál 2:0.

„Dal jsem ho po rohu, který kopal Michal Doležal. Naběhl jsem si na zadní tyč, byl super kopnutý. Míč propadl a spadl mi přímo na nohu a zapadl k tyči,“ popisuje obránce Modlan, jak po dvou letech dal v krajském přeboru gól. „Ani jsme nevěděl, jak se radovat. Jen jsme stál a zařval,“ líčí svou radost.

Modlany podaly v Krupce týmový výkon. „Chtěli jsme pozorně bránit a hrát na brejky, využívat při nich rychlost Vavrince. To se nám dařilo,“ prozrazuje Dufek taktiku Modlan. Domácí se zkraje druhé půle snažili o vyrovnání, dorazila je ale Kupkova branka z protiútoku. Ve velmi kvalitním utkání podal výtečný výkon modlanský brankář Slavík, který Krupku svými zákroky vynuloval.

TJ Krupka - Baník Modlany 0:2 (0:1) Branky: 34. Dufek, 62. Kupka. Rozhodčí: Sedláček Klimpl, Kuriljak. ŽK: 1:3. Diváci: 150.