„Srbičky" vedly v průběhu druhé půle 2:0, poté ještě 3:1. Hosté ale vyrovnali a dokonce sahali po vítězství! Trenér domácího celku Martin Luger byl na prášky. Srbické fotbalisty zachránila až nesmyslně nařízená penalta, které se divili i fanoušci Sokola.  Kulhánek se nemýlil, pátou branku v samém závěru přidal Popescu a mohlo se slavit.

Proč ale vůbec ke kolapsu ve druhé půli došlo? „Ztráceli jsme míče, kluci šlapali vodu. Jílové to nevzdalo, jezdilo po zadku," ocenil kvality soupeře Luger.  „Byly to hodně velké nervy. Byl jsem jako trenér gólmanů v první i druhé lize, ale takovéhle nervy zažívám až v A třídě," smál se opojený tříbodovou infuzí.

Stojí mu za to se rozčilovat? „To víte, že stojí. Fotbal mám rád, jinak bych to nedělal. Máme tu krásný areál, po zápase s dobrou partou posedíme, je to fajn," líbí se mu v Srbicích.

Přes zimu mužstvo ve spolupráci s vedením klubu posílil o Kulhánka a Kolingera, čímž se zkvalitnila defenziva. „Celkově tým prošel velkou změnou. Máme tu kvalitní fotbalisty. Budu jmenovat například brankáře Četverika, Jedličku, Marvana. I další jsou dobří. Věřím, že na jaře se už bez větších problémů zachráníme. Je tu fakt krásně, byla by škoda, kdyby se tu hrála nižší soutěž," tvrdí Martin Luger, jenž na přelomu 80. a 90. let hájil branku FK Teplice ve druhé a třetí lize.