Chlumec – Proboštov 3:5 (2:4)
Proboštov nasadil do zápasu A mužstvo. Kvalita byla na hřišti znát. V první půli se hrálo tvrdě, ale férově. Proboštov nastřílel čtyři branky, Chlumec kontroval dvakrát. Po obrátce už nebylo pochyb, kdo je na hřišti pánem. Branky: Vyšata, L. Mach, J. Mach - Brodský 2, Šváb, Pekrt, Petr Blažek.

Osek- Mlékojedy 1:5 (1:2)
Osek byl favoritem, na hřišti ale kralovaly Mlékojedy. Hrály nadšeně a školácké chyby Baníku dokázaly trestat. Branky: Foff - Kosař J. 2, Kosaž M.,Muller,Hanzlíček.

Oldřichov-Srbice 2:0 (0:0)
Šlágr kola. V první půli měly oba týmy dvě šance. Neujala se ani jedna, a tak začaly góly padat až po přestávce. Po rychlém brejku se trefil Klinkáček. Vítězství Oldřichovu pojistil úspěšně zvládnutou penaltou Holubička. Srbičtí se zlobili na rozhodčí, kteří neuznali Sokolu podle nich regulérní gól. Branky: Klinkáček, Holubička (p.).

Dubí-Kladruby 2:1 (1:0)
Kladruby v Srbicích nehrají takový prim, jako v mistrovské soutěži. Bez Mariana Řízka, duše týmu, prohrály s Dubím. Utkání se líbilo divákům, hrál se pohledný fotbal. Branky: Karrmann, Jelonek – Neumann.

Hrob-Milešov 2:0 (0:0)

Ani další favorit, kterým byl Milešov, o víkendu nebodoval. Zlomilo ho neproměňování šancí. Milešovští zahodili dokonce i pokutový kop! Hrob dohrával v deseti mužích, Tichý byl za urážku sudího Beneše vyloučen. Deset statečných hráčů TJ Hrob ale přesto zvítězilo. Milešov dostal lekci z produktivity. Branky: Pištora,Červencl.