Kladruby - Proboštov B 5:3 (1:2)
Kladruby nechtěly na turnaji skončit s ostudou, a tak po poločase, který prohrály 1:2, zapnuly na vyšší obrátky a vydřely v poměrně vyrovnaném utkání na vyšší obrátky. Rozhodčí Emil Škopár si po utkání stěžoval na chování některých aktérů zápasu, především Proboštovských. Branky: Martinec 2, Jirota 2, vlastní - Záveský2, Horák.

Hrob - Chlumec 3:9 (2:6)
Chlumec přejel Hrob jako parní válec. Už po úvodní půlhodině zápasu bylo o vítězi jasno. Ke cti poraženým budiž jejich snaha a nasazení i za velmi nepříznivého stavu. Branky: M. Kozák, Pištora, Kálal – J. Mach 5, Česlák 3, Škultéty.

Milešov - Mlékojedy 5:1 (1:0)
Až do 75. minuty se hrála relativně vyrovnaná partie. Mlékojedy spálily několik šancí, neproměnily penaltu. V závěru utkání ale přišel kolaps Mlékojed, které nakonec inkasovaly krutý debakl. Branky: Hanzl 2, Pavel Pazdera, Petrik, Hlaváček - Špaček.

Dubí - Oldřichov 2:1 (1:0)
Bojovný výkon Dubí obral Oldřichov o turnajové vítězství. Dubští si však pomohli třemi body pouze ke čtvrté příčce. Branky: Hoffman, Polák - Smrkovský.

Osek - Srbice 4:4 (2:3)
Ani jeden tým není v současné době v ideální formě, diváci proto sledovali duel plný chyb. Srbice nepolapily střelecky disponovaného Patrika Váňu, který nasázel do jejich sítě 4 branky, čímž se stal kanonýrem turnaje. Branky: Patrik Váňa 4 - Konečný 2, Kohlmistr, Kopta.

Individuální ceny:
Nejlepším střelcem turnaje se stal Patrik Váňa z Baníku Osek, který nastřílel 13 branek. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Michal Kozák z TJ Hrob. Nejlepším brankářem pořadatelé vyhlásili Martina Šírka z Milešova.