V současné době je Škohel vedoucím futsalové Balticflory, jeho mužstvo tak bylo sestavené především z hráčů, kteří toho s „vlky“ mají hodně společného. Do Krupky dorazili extepličtí reprezentanti Dlouhý se Stejskalem, výborné výkony podali také Barnat, Salák, Bílý nebo Sedlák s Bouškou a Schlenzem. Tým doplnil například i talentovaný proboštovský kanonýr Záveský, Škohelův syn Petr a v brance se mrštně oháněl Zdeněk Divecký.

„Bylo znát, že ti moji kluci jsou jinde než ostatní. I proto neztratili ani zápas. Stejskal, Dlouhý či Bouška doknce hrají plážový fotbal. Druhý den po krupském turnaji odjížděli do Plzně na zápasy 1. ligy. Na turnaji hráli třeba i zástupci Baníku Ohníč, Baníku Modlany, TJ Proboštov a dorostu TJ Krupka. V příjemné atmosféře a prostředí to bylo skvělé zakončení sezony,“ pochvaloval si Škohel, jenž o víkendu slavil své 46. narozeniny.

„Za vítězným Škohytýmem skončil druhý Intertým, což bylo družstvo trenéra krupských fotbalistek Jiřího Felgenhauera. Třetí místo patřilo Korzetu, čtvrtí byli krupští Sokolíci. Nejlepším brankářem pořadatelé vyhlásili Milana Pospíšila z Korzetu, nejlepším hráčem Radka Kupku. Cenu pro kanonýra turnaje si vystřílel v penaltovém rozstřelu Martin Dlouhý. Během zápasů nastřádal stejný počet branek jako jeho spoluhráč Michal Salák. O vítězi proto musely rozhodnout penalty, ve finiši se dokonce kopalo slabší levou nohou. Salák minul, Dlouhý dal, a bylo rozhodnuto,“ prozradil Rasťa Sanitrik, moderátor krupských sportovních podniků.