Favorizovaný FK Blažim se v úvodním duelu kola střetl s Tuchořicemi. Od úvodního hvizdu byla Blažim tím, kdo diktoval tempo hry, a už po 15 minutách vedla 2:0. Za stavu 3:1 přišel zmiňovaný okamžik, který poznamenal další vývoj utkání. Při zákroku se nepříjemně zranil gólman Tuchořic Jan Spodniak. Hra byla přerušena na téměř půl hodiny. V té době se čekalo na příjezd sanity.

„Byl v Ústí operovaný s druhým krčním obratlem. Já jsem pak zápas dochytal,“ informuje Ondřej Šmejc, Spodniakův spoluhráč. Blažim nakonec vyhrála 4:1. Za vítěze skóroval dvakrát Pučok, další branky přidali Suvák a Suchard. Za poražené se trefili Martin Jarolím a Šimeček.

Také druhé utkání hracího dne končilo předpokládaným vítězstvím favorita. Po vyrovnané první půli si fotbalisté Nového Sedla po změně stran s chutí zastříleli a rozhodli o své výhře 5:2 nad FK Peruc. Překvapení se zrodilo v zápase Lišan s Cítoliby. Lišany vyhrály 3:1.