„Myslím si, že to byl zápas na vysoké fotbalové úrovni. Byl vyrovnaný, my jsme v něm měli více štěstí. V první půli jsme byli lepší my, ve druhé Srbice. Jsem rád, že se nám podařilo jejich šance eliminovat,“ shrnul souboj o horní patra, který vyhrála Krupka 2:0, její trenér Martin Vrtiška.

Krupce, která byla v tabulce před zápasem níže postavená, se povedl úvod. V 6. minutě se pěkně trefil Sigmund, v 19. minutě překonal Zachardu šťastně Kubný.

„Bylo důležité, že jsme dali na začátku gól. Potřebovali jsme se totiž chytit, měli jsme vinou nemocí a absencí tréninkové manko. Poté jsem přidali druhý a pak už jsme mohli náskok už jen hlídat a snažit se nepouštět domácí do hry a do šancí. Měli jsme trošku štěstí, ale myslím, že jsme si ten zápas pohlídali,“ zaznělo z úst Martina Sigmunda, který odehrál velmi dobrý zápas.

Sokol Srbice - TJ Krupka 0:2 (0:2) Branky: 6. Sigmund, 19. Kubný. Rozhodčí: Krutina - Dušek, Fencl. ŽK: 3:4. Diváci: 200.
Srbice: Zacharda - Fišer (67. Tesař) Khaur, Jelen, Stibor (83. Hlavačka), Beran, Egrt, Bikár, Pokoš, Verbíř, Zigmund.
Krupka: Valeš - Kubný, Christov, Hrubý, Caitaml (89. Doskočil) - Křivonoska, Sigmund, Pokorný (24. Hirschkorn), Suchý - Gulykáš (72. M. Horváth), Rilke (90. J. Horváth).