S Teplicemi podepsal smlouvu v pátek. Již v úvodu zimní přípravy se na sever Čech po pěti letech vrátil univerzální zadák Josef Kaufman, V průběhu kondičního soustředění do německého Bad Blankenburgu, kde jsou skláři už od neděle, dorazil i uzdravený zkušený záložník Marek Jarolím.

„Ve středu oba hráči odjeli na soustředění do Německa. Tým je kompletní, domů se vrací v sobotu," řekl Petr Heidenreich, tiskový mluvčí teplického klubu.

Litsingiho si v Maďarsku vyhlédl kouč Zdeněk Ščasný, který v roce 2011 vedl Debrecín. „Známe ho, sledovali jsme ho. Čeká nás náročné jaro, potřebuji psychicky odolné hráče, kteří těžké zápasy zvládnou," řekl už po skončení podzimní části sezony kouč Ščasný, jehož tým přezimuje na 14. příčce tabulky.

„Nyní jeho příchod dolaďujeme, vše by mělo být definitivně uzavřené v řádu hodin," dodal Heidenreich s tím, že se jedná o přestup.

V Maďarsku Litsingi, kterému končila smlouva, zasáhl do 113 ligových utkání, dal 27 gólů. Mimo jiné odehrál i dvě utkání za národní tým Konga.