Ceny jsou tradiční; celkový vítěz se může těšit například na víkendový pobyt nebo suvenýry od FK Teplice. Tentokrát bude hodnotná i týdenní cena, budete totiž hrát o atraktivní knihu o FK Teplice „70 let žlutomodré radosti a 115 let fotbalu v Teplicích", která vyšla před měsícem.

Jak se zapojit do soutěže? Stačí vyplnit  kupón, který vychází tento týden od pondělí do pátku v tištěném Teplickém deníku nezapomeňte na adresu a telefonní číslo, abychom se s vámi v případě výhry mohli spojit, a odevzdat ho do redakce našich novin. Bude vám přiděleno „startovní číslo", najdete ho po úvodním kole ve středečním vydání, v němž zveřejníme první průběžné pořadí. Ti, kteří budou chtít poté tipovat přes internet, nechť vyplní i políčko „Moje heslo". Pro tipování přes stránky www.tipliga.cz je nezbytné. Pozor, tipovat jde opravdu až poté, co se do soutěže přihlásíte odevzdáním vyplněného kupónu z novin!

Do soutěže se dá samozřejmě zapojit i v jejím průběhu, opět je ale nutné učinit tak doručením kupónu do naší redakce.

Za správný tip obdržíte 2 body, za špatný vám jeden odečteme. Vyplňte všech políčka u všech deseti zápasů, nevyplněné políčko bereme jako špatný tip.

Nezapomínejte na vyplnění Supertrefy čili součtu všech branek v deseti vybraných zápasech. V jarní Tip lize právě Supertrefa zpravidla rozhodovala o vítězi týdenních kol! Velkou roli hraje při bodové shodě i v konečném pořadí po dvanácti kolech.

Přejeme vám s Tip ligou hodně zábavy!