Přesně tak vystihuje, o co na Stínadlech dnes vpodvečer půjde. Tepličtí k jistotě záchrany potřebují bodovat, klub z Letné je naopak po porážce 2:3 v Brně v těžké depresi. Získat titul pro něj nyní bude stejně složité, jako pro štěchovické hledače pokladů najít vytoužený objev.

Zdroj: Youtube


Sparťané se navíc musí v Teplicích obejít bez obávaných útočníků Lafaty a Kweukeho. „Je to příjemné, vždyť Lafata je nejlepší střelec ligy a Kweuke je hodně gólový," přiznává Grigar, zároveň ale dodává, že „Bednář s Kadlecem jsou ale také hodně nebezpeční."

Stanislav Hejkal, asistent hlavního kouče Zdeňka Ščasného, pozorně sledoval zápas Sparty v Brně. Jaké poznatky si z něho odnesl? „Brno hrálo hodně agresivně, bojovalo, napadalo. Sparta naopak působila hodně profesorsky. Zbrojovka nám dala recept," tvrdí. „V útoku nastoupí místo Lafaty asi Bednář. Pozor si musíme dát na rychlé kraje, na kterých operují Krejčí s Kadlecem, balony umí dát i Hušbauer s Matějovským, zezadu Vácha. Uvidíme, jak se oklepou z té brněnské porážky."

Střetnutí FK Teplice – AC Sparta Praha začíná v nedělí v 18 hodin.