„Potvrdili jsme stoprocentní úspěšnost na domácí půdě. Nicméně do přestávky mi chyběl u svěřenců větší pohyb a pak i větší důraz v koncovce. Uhlídali jsme Peška i zkušeného Jirku,“ konstatoval k utkání trenér Bekakis. Podle jeho slov střídal stopera Pešulu na žádost hráče, který si stěžoval na potíže s tříslem. Debutant Leando Vieira opustil hřiště rovněž se zraněním. „Poranil si kotník,“ upřesnil příčinu Brazilcova zranění kouč. Jaký názor má Bekakis na výkonnost tohoto fotbalisty? „Potřebuje se vyhrát. Myslím, že na postu levého obránce se cítil lépe, než zprvu na kraji středové řady,“ řekl.
S jakými pocity odcházel z Krupky Vratislav Havlík, trenér FK Litvínov? „Tušil jsem, že domácí budou posíleni z prvoligového kádru. Ale s tak velkým počtem posil jsem přece jen nepočítal. Proto jsem před zápasem kladl svěřencům na srdce, aby nic předem nevzdávali. Po minulých výsledcích, kdy hra nebyla špatná, ale chyběla produktivita, jsme pracovali na doplnění a poskládání sestavy. Myslím, že teď má kvalitu i perspektivu. Vždyť příkladně ve středové řadě doplňovali zkušeného Miroslava Jirku dva devatenáctiletí a jeden sedmnáctiletý fotbalista. Tepličtí byli herně lepší, ale i my jsme si dokázali připravit šance. Dvakrát je zastavila tyč, dvakrát šel sám na branku Jirka, dvakrát Pešek. Se srovnatelnými soupeři to bude vypadat určitě jinak, pokud si můj tým udrží takovou výkonnost, jakou předváděl tady v Krupce proti osmi soupeřům z prvoligového kádru,“ říká Havlík.
Teplice B – Litvínov 3:0
Branky: 8. Kroupa, 44. Hašek, 72. Benát. Rozhodčí Pilný, přihlíželo 100 diváků.
Teplice B: Belic – Struha, Pimpara, Pešula (58. Kopecký), Rosa (46. Kopřiva) – Mareš, Benát, Avdija, Leandro – Kroupa (46. Voráček), Hašek.