Opatrnost, disciplinovanost a bojovnost. K tomu zřejmě nutí svěřence nový trenér František Cerman. Protože každý bod může sehrát v konečném účtování pozitivní roli. Jak už úvod naznačuje, Severočeši nejeli z Chebu s prázdnou. V úvodu si připravili po rychle rozehraném rohovém kopu gólovou šanci jako první. Nicméně citelný byl velký na obrannou fázi.
Domácí se k ohrožení svatyně hostů prosadili krátce po šanci protivníka. Ve 22. minutě vnikl do pokutového území Bezdička. Teplická obrana se blýskla bezchybným zákrokem. V dalších minutách čelila tlaku a centrovaným míčům do šestnáctky velmi často. Západočechům nezbývalo příliš času k zakončování. Pokud se jim to podařilo, jako ve 27. minutě Knoblochovi, pak si svoji práci odvedl brankář Dvořák. S náskokem mohl poslat domácí celek do poločasové přestávky Plašil. Nedokázal umístit balon mezi tyče.
Snaha svěřenců chebského kouče Ivana Pihávka rozhodnout ve druhém poločasu končila převážně na obranném valu hostů. V 59. minutě chybovali a do brejku se řítili Ohněník s Veverkou. Prvně jmenovaný poslal svého kolegu do šance, ale Veverka razantní střelou brankáře Vacha nepřekonal.
Na konci duelu domácí orazítkovali břevno teplické branky a když Knoblochovu hlavičku vytěsnil gólman Dvořák do zámezí, vezli si hosté domů bod za bezbrankovou remízu.
Cheb – Teplice B 0:0
Rozhodčí Urban – Němec, Šafránek. 300 diváků.
Teplice B: Dvořák – Procházka, Pešula, Kopecký, Hůla – Kopřiva, Franc, Ševčík, L. Stožický (56. Rosocha, 88. Bartůněk) - Veverka (77. Fidra), Ohněník.