Tepličané soupeře z Náchoda-Deštné neporazili a pokud jim ještě doutná jiskra naděje na záchranu, pak se o to postaraly oba pod nimi sídlící kluby. B mužstva Hradce Králové a Mladé Boleslavi rovněž prohrály.
Východočeši zahrozili v Bystřanech už v 8. minutě, když Udod utekl Pešulovi. Když brankář Dvořák v 11. minutě a vyboxoval míč do pole, Moník jej obloučkem poslal do sítě. Ve 40. náchodský kanonýr Merganc zvýšil vedení Východočechů. Teplický kouč Cerman vysunul do středové řady Merziče a tah se ukázal úspěšným. Bosňan „zavřel“ vrata ke své brance, rozdával míče a soupeř se tak dostal pod tlak. V 54. minutě Ohněník z metru poslal balon nad horní tyč. Vzápětí nerovnost terénu zmařila gólovou šanci Francovi po Veverkově nabídce. Až v 63., paradoxně v náročné situaci, dokázal Veverka „uklidit“ míč k tyči Kobosovy svatyně. Dohrát museli žlutomodří v deseti. V 89. minutě byl zraněn Merzič a opustil hřiště na nosítkách.
Teplice B – Náchod 1:2
Branky: 63. Veverka – 11. Moník, 40. Merganc, Rozhodčí Moudrý. Žluté karty: Kopecký – Kopřiva, Hudec, Kobos. Přihlíželo 86 diváků.
Teplice: Dvořák – Procházka, Pešula, Kopecký, Merzič – Ohněník, Ševčík, Franc, Leibl (38. Kopřiva) – Jarolímek (46. Rosocha), Veverka (80. Fidra).