Před začátkem prvního utkání byla držena minuta ticha za Ladislava Schnaubelta, fotbalisty Sokola (Jiskry) Košťany, který v roce 1980 vybojoval pro Košťany krajský přebor a v roce 1991 startoval za F.C. Louku Košťany ČOS v sálovém fotbale.

Poté se roztočil kolotoč zápasů. 

F.C. LOUKA KOŠŤANY ČOS – BOMBY K TYČI KOŠŤANY  1:2 (1:0). Branky: Mataše – Opata, I. Drška ml. 

FLUOKOV SOBĚDRUHY – PRISON TEPLICE  3:0 (0:0). Branky: J. Lothring 2, Karlík.

F.C. LOUKA KOŠŤANY ČOS – FC PEJSEK PRAHA  3:1 (1:0). Branky: Glöckner 2, Petr Hegr – Oller. 

BOMBY K TYČI KOŠŤANY – FLUOKOV SOBĚDRUHY  0:0.

PRISON TEPLICE – FC PEJSEK PRAHA  0:2 (0:1). Branky: Mareš, Majcharčík.

F.C. LOUKA KOŠŤANY ČOS – FLUOKOV SOBĚDRUHY  2:1 (1:0). Branky: Smutný, Mataše – Venc.    

BOMBY K TYČI KOŠŤANY – PRISON TEPLICE  2:1 (1:0). Branky: Š.Drška, Opata – Vondráček.

FLUOKOV SOBĚDRUHY – FC PEJSEK PRAHA  1:0 (0:0). Branka: Venc z penalty.

F.C. LOUKA KOŠŤANY ČOS – PRISON TEPLICE  3:0 (0:0). Branky: M.Doubek, Baláž, Petr Hegr.          

BOMBY K TYČI KOŠŤANY – FC PEJSEK PRAHA  1:2 (0:1). Branky:Koutný – Majcharčík, vlastní Š. Drška.

Pořadí:  1. F.C. Louka Košťany 9 bodů, 2. Fluokov Sobědruhy 7 bodů, 3. Bomby k tyči Košťany 7 bodů, 4. FC Pejsek Praha 6 bodů, 5. Prison Teplice 0 bodů.                     

Nejlepší střelci: Lukáš MAJCHARČÍK (FC Pejsek Praha), Jan LOTHRING, Tomáš VENC (Fluokov Sobědruhy), Zdeněk OPATA (Bomby k tyči Košťany), Petr HEGR,Tomáš GLÖCKNER a Daniel MATAŠE (F.C. Louka Košťany ČOS) – všichni 2 branky.

F.C. Louka Košťany ČOS: Lukáš Černý - Petr Hegr, Petr Smutný, Tomáš Glöckner, Miroslav Doubek, Alexandr Baláž, Vojtěch Kopta, Daniel Mataše.

Fluokov Sobědruhy: Josef Divíšek - Jan Lothring, Miroslav Denk, Stanislav Karlík, Patrik Michna, Jan Karásek, Patrik Uran, Tomáš Venc, trenér Karel Lothring.

BOMBY K TYČI KOŠŤANY: Tomáš Koutný - Miloslav Kučera ml., Petr Vaněk ml., Michal Bartoš, Zdeněk Opata, Štěpán Drška, Ivan Drška ml., Petr Leksa.

FC PEJSEK PRAHA: Roman Götz - Antonín Mareš, Lukáš Majcharčík, Robert Hotový, Jiří Horák, Petr Vála, Luděk Oller, trenér Václav Novotný.

PRISON TEPLICE: Daniel Lauf - Ondřej Dobiáš, Karel Hnízdil, Jan Jirotka, Jaroslav Klaban, Jiří Kalischko, Martin Vondráček, Tomáš Klecan, Jan Šťastný,Roman Velc.

Účastníci Fluokov Cupu 2019